zmień język: polski
log in      register
    logout

ścisłe grono

W odniesieniu dosiedzacybyk i..  Luke nie narzekaj, zobacz fotki ze strony głównej!!! Tak te najwyżej ocenione, zauważ daty tych fotek, większość to 2009 do hmm... 2010, sami jesteśmy sobie sobie winni, ostatnio zauważyłem że ilość użytkowników tego mz bardzo fajnego portalu  bardzo spada, co raz mniej osób które były tu na początku kiedy zaprosiłem Ciebie poprostu zniknęły, czym to jest spowodowane?, nie wiem bo portal ma potencjał ale bez nas... będzie niczym. A w najgorszym wypadku stanie się fotopsikiem czego osobiście bym nie chciał. Pozdrawiam wszystkich aktywnych i zachęcam do częstrzego zaglądania ponieważ mimo że się nie znamy osobiście, znamy się bardzo dobrze poprzez przekazywanie swoich myśli w zdjęciach.

Einstein, 2012-09-03, 21:07


reply

replies


 • Luke
  report abuse Luke, 2012-09-03, 21:12
   "osób które były tu na początku kiedy zaprosiłem Ciebie poprostu zniknęły, czym to jest spowodowane?" Może moim pojawieniem?


 • Einstein
  report abuse Einstein, 2012-09-03, 21:23

  Oj Łukasz wiesz że nie o to mi chodzi, poprostu myślę że na portalu gdzie jest nas tylko garstka admini nie mają co robić, choć jest to w dużej części właśnie ich wina bo gdyby dodali jakieś urozmaiceinia o których była już mowa nie raz ( temat zdjęcia tygodnia, miesiąca) zawiązała by się pewna "rywalizacja" która przyciągnęła by szersze grono, mam tylko nadzieję że nie "ludzi" z np. "fotopsika" którzy mają po 100... kont i oceniają się sami. Chociaż... wiecie co? Z wami jest tu dobrze ;)
 • Luke
  report abuse Luke, 2012-09-03, 21:26
   Jest fajnie ale brakuje czatu, i dwóch galerii - pierwszego stopnia i drugiego. Do drugiego przechodziłyby tylko fotki z 20-stoma ocenami na 5. Byłaby dodatkowa motywacja.


 • adamszybki
  report abuse adamszybki, 2012-09-03, 21:57
  czatu zdecydowanie brakuje • KubaFoto
  report abuse KubaFoto, 2012-09-11, 17:27
  Ja sie przyznaje bez bicia ze nie wchodze tu ostatnio ze względu na kompletny brak czasu. Wchodze tylko sprawdzic maile i czasem tylko rzucam oko na wasze zdj :) A pozatym komputer znowu w naprawie :P Moim zdaniem to ze malo osob tu jest aktywnych to tylko i wyłącznie wina adminów. Np digart od poczatku byl pilnowany i teraz kazdy kto ma aparat tam ma konto a zdj sa wrzucane co kilka sekund.  


 • karolak
  report abuse karolak, 2012-09-12, 08:49
  Pozwolę sobie na swoje przysłowiowe 5gr.
  Może i aktywnych userów jest coraz mniej, ale z drugiej strony zostają tylko Ci, którzy zostali przesiani przez sito i większość reprezentuje jakiś tam poziom (niektórym zazdroszę umiejętności). Podpartuję, analizuję, dokładam jakieś tam własne pomysły i próbuję znaleźć czas na pstrykanie. Czasem coś zamieszczę w nadzieji na konstruktywną krytykę. • witman
  report abuse witman, 2012-09-12, 21:28
  "Może i aktywnych userów jest coraz mniej, ale z drugiej strony zostają tylko Ci, którzy zostali przesiani przez sito" 
  A co z nowymi użytkownikami ? Ich jest coraz mniej, Nasuwa się pytanie. Jak zatrzymać tych co są i co zrobić by dołączali nowi ? Co zrobić by portal był bardziej atrakcyjny ? To przecież leży w kwestii  administratorów


close

Report abuse

The report has been saved.

An unexpected error occured. Please try again later.


close

Log in


close